Home » Inne » Idą święta, czas na kiteprezenty!

Idą święta, czas na kiteprezenty!

Zbliżają się święta i często rodzina, albo druga połówka (druga połówka to zawsze dobry pomysł na prezent!) prosi o list do Świętego Mikołaja. I nawet nie próbujcie ściemniać, doskonale wiemy, że co roku czekacie na paczkę pod choinką 😀

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na latawcowy drobiazg to sprawdźcie kilka naszych propozycji. Jedne są praktyczne, inne gadżeciarskie. Najważniejsze, że wszystkie są w latawcowym klimacie.

Leash – jeśli Twój leash wygląda jakby ktoś orał nim dno zatoki, to może warto pomyślec nad zmianą na nowy? Do wyboru są różne. Długie, krótkie, grube, chude, czarne.. a nie, czekaj.. Tak czy inaczej, leash to bardzo dobra opcja na prezent. Byle nie był to leash do deski. Leashe w zależności od tego jak długie są kosztują od 110 do ponad 200 zł.

Pompka – ledwo pompujesz, a może kupiłeś cora, lub duotone i ciągle ginie Ci gdzieś przejściówka, a nikt na spocie nigdy nie ma do tego zjebanego zaworu odpowiedniej pompki? No to właśnie masz okazję wykazać się i napisać do Mikołaja, że potrzebujesz nowej pompki. W decathlonie najtańszą pompkę 5 litrów z manometrem Mikołaj trafi za niecałoe 80 polskich pesos. Za te wypasione bardziej markowe (Marek ile Ty tam tego towaru masz?) trzeba zapłacić od 150 do nawet 300 zł. Pompka Duotone czy Core kosztuje w granicach 220 zł

Wiatromierz – prawdziwi kitesurferzy wiedzą czy wieje dobrze czy nie wieje dobrze. Jak wieje to dobrze. Ale jakbyście jednak nie wiedzieli to wiatromierz jest dobrą opcją. Niestety najfajniejszy do tej pory wiatromierz Vaavud zaliczył zgona, pozostają więc opcje klasyczne pokroju Windmastera. Najtańsze anemometry chodzą na alledrogo po 40-50 zł. Są jednak kierunkowe co jest słabe. Szukaj takiego, aby miał kręciołka w poziomie. Dzięki temu, nie trzeba go ustawiać idealnie na wiatr i pomiar jest mniej oszukany.

Kłódka na kluczyk – zabezpieczenie swoich rzeczy na spocie jest w naszym kraju dość obowiązkowe. Niestety ale kur…two jest wszędzie. Z pomocą przychodzi kłódeczka, w której można zamknąć kluczyk i mieć powiedzmy spokojne sumienie. Taki prezent to wydatek na poziomie 120-200 zł.

Etui wodoszczelne na telefon – dobrze jest mieć przy sobie telefon, szczególnie jak pływa się samemu. Najtańsze etui można już dostać za 50 zł, te lepsze mogą kosztować i 150. Warto jest zwrócić uwagę na to czy sprzedawca nazywa etui wodoszczelnym czy wodoodpornym. Jak jest wodoodporny to takiemu produktowi dziękujemy, ma być WODOSZCZELNY!

Pokrowiec na deskę – deska wala się po domu, w samochodzie czy w garażu. Taka nie ubrana.. zimno jej pewnie.. może warto doposażyć się przy okazji świąt w pokrowiec? Najtańsze deskowe skarpety można znaleźć już w okolicach 60 zł. Chronią one jednak głównie przed kurzem. od 150 do 300 zł można dostać fajne pokrowce na deski, które zabezpieczą też naszą deskę przed obijaniem, gdy rzucamy na nią całą resztę latawcowego stuffu.

Dodaj komentarz