Home » Eventy » Kolejne entry video na Kota 2020

Kolejne entry video na Kota 2020

Koleni zawodnicy dodali swoje filmy tzw. entry video, na podstawie których będą typowani do udziału w prestiżowych zawodach Redbull King of the Air! Popatrzmy co my tu mamy

1. Olly Bridge
Pochodzący z Wielkiej Brytanii zawodnik Flysurfera i Northa. Na czym wystartuje? Obstawiamy Flysurfera, ale wszystko może się wydarzyć. Olly wsławił się spektakularnym lotem nad piaszczystym, szerokim półwyspem. Lot był wystarczający, żeby pokonać dwa razy szerszą przeszkodę 🙂 Z czego jest jeszcze znany? No cóż, 3x Men’s European Champion, 3x under 21’s World Champion, 2x Under 18 World Champion. Młody ale obrotny.

2. Shaun Bennet
Jeden ze starszych uczestników KOTA. 30 letni zawodnik w barwach North Kiteboarding. Trzymamy kciuki!

3. Jett Bradshaw
Jett może być czarnym koniem zawodów bądź kompletnym rozczarowaniem. Mieszkający w Cape Town, pracujący jako instruktor kitesurfingu w Cape Town, latający codziennie w Cape Town. Można powiedzieć, że został uformowany przez to miejsce.

4. Arthur Guillebert
Pierwszy zgłoszony do KOTA zawodnik latający w barwach Eleveight! Mamy nadzieję, że francuz zostanie dopuszczony do zawodów. Chętnie byśmy zobaczyli skrzydła Eleveighta walczące z czołowymi brandami!

5. Simon Bruhn
Latający na Duotone i Cabrinha niemiecki instruktor kitesurfingu. Zdecydowanie lubi podróżować i prawdopodobnie będzie startował na latawcach Duotone

6. Jerrie van de Kop
Holenderski kitesurfer latający dla Peter Lynn Kiteboarding (PLKB). W 2015 roku stał na pudle KOTA zajmując 3 lokatę. Trzymamy kciuki, że w tym roku będzie 1 miejsce!

7. Antonin Rangin
Francuski prokitesurfer i kolejny zawodnik, który będzie startować na sprzęcie Duotone. Trzeba przyznać, że sporo ich w tym roku.

8. Oleksii Bozhko
Ukraiński reprezentant Slingshota. I chociaz na filmie zgłoszeniowym 36 letni zawodnik lata na sprzęcie Core, to na zawodach zobaczymy go uzbrojonego w latawce Slinga, prawdopodobnie Rapotor. Jesteśmy bardzo ciekawi co pokaże nasz sąsiad z za wschodniej granicy!

9. Joris Herrewijnen
Chyba najmłodszy, bo 16 letni zawodnik, który chce ubiegać się o miejsce w tych prestiżowych zawodach. Joris startuje w barwach odrodzonego niczym fenix z popiołów North Kiteboarding. Może być ciekawie.

Dodaj komentarz