Home » Eventy » KOTA 2020: entry video od 9 zawodników

KOTA 2020: entry video od 9 zawodników

Pierwszych 9 zawodników przesłało filmy promujące ich osoby. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, a my już z wypiekami na twarzy czekamy na zawody 😀

1. Clement Huot

Kim jest Clement? To francuski teamrider Naisha i Prolimita. Zdaje się kolega Kevina Langeree. Na czym wystartuje? Pewnie na pivocie. 17-to latek specjalizuje się w big air i jest to chyba jego debiut. Trzymamy kciuki!

2. Posito Martinez

Posito jest najbardziej rozpoznawanym w naszym kraju zawodnikiem. Pochodzący z Dominikany kitesurfer, to pozytywnie zakręcony gość. Od ponad roku związany ze słowackim CrazyFlajem. Podczas ubiegłorocznej edycji pokazał kilka na prawdę solidnych lotów, udowadniają nie tylko, że potrafi latać, ale również że zeszłoroczna nowość Hyper to wyśmienita maszyna. Trzymamy kciuki!

3. Sam Light

Latający dla Slingshota zawodnik prosto z UK. Brytyjski champion. Raz już stał na pudle KOTA, zdobywając 3 miejsce. Brawa dla tego pana.

4. Aaron Hadlow

Tu chyba nie musimy się rozpisywać 😀 W tym roku zobaczymy go, jak kręci megaloopy na Duotonach

5. Gilion Goveia

Właściciel marki Fluid Kiteboarding i jednocześnie jej teamrider. W tym roku planuje pokazać możliwości swoich konstrukcji. Nie ukrywamy, że heat z jego udziałem będziemy oglądać z olbrzymim zainteresowaniem!

6. Jacob Nillson

Tym razem oglądamy poczynania zawodnika, o którym wiemy tyle, lata na latawcach Core i pochodzi ze Szwecji.

7. Carlos Aldaravi

Hiszpański kitesurfer, kolejny z podwórka Duotone.

8. Tom Bridge

Kolejny brytyjski kitesurfer. W tym roku pokaże możliwości brandu, w okół narosło bardzo wiele kontrowersji i mitów – North Kiteboarding.

9. Ewan Jaspan

Kolejny zawodnik Naisha, tym razem z Australii. Jesteśmy bardzo ciekawi co zaprezentuje i czy pokona swojego kolegę z teamu – Kevina Langeree 😀

Jak tylko pozostali zawodnicy wrzucą swoje filmy, nie omieszkamy ich natychmiast zamieścić. A tymczasem enjoy!

Dodaj komentarz