Home » Eventy » KOTA 2020 entry videos ciąg dalszy!

KOTA 2020 entry videos ciąg dalszy!

Zawodnikom pozostało już niewiele czasu na zgłoszenie się do zawodów Redbull King of the Air. Przypominamy, 30 listopada Redbull kończy przyjmowanie filmików promujących riderów. Po tej dacie, specjalna komisja wyłoni 14 wybrańców, którzy będą walczyć o prestiżowy tytuł króla przestworzy.

1. Janek Grzegorzewski
Pierwszy Polak startujący na KOTA. W zeszłym roku z wypiekami na twarzy śledziliśmy jego zmagania. Latający na Core 19-to latek już rok temu pokazał, że nie znalazł się na zawodach przez przypadek. W wydaniu 2020 na pewno będziemy mu gorąco kibicować!

2. Vetea Boresma
Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych rówieśnik Janka Grzegorzewskiego. Vetea jest teamriderem Naisha specjalizującym się we freestyle. Pytanie czy nie popełni błędu wielu z riderów, starając się dokręcać na dużej wysokości tricki unhooked. Pamiętajmy, w KOTA chodzi nie tylko o trick, ale głównie o wysokość!

3. Airton Cozzolino
25 latek z Włoch. Bardzo barwna postać. Znamy go z filmu, na którym leci ponad 19 sekund z… deską wave między nogami. Chyba najwyżej latajacy wave`owiec ever. Ponadto Airton może pochwalić się tytułem zwycięzcy Kitesurfing World Championships w 2011 oraz twórca i organizator zawodów Red Bull Unfastened. Jego loty są spektakularne i z pewnością Airton ma szansę zamieszać na KOTA2020.

4. Corentin Kurowski
33 letni Belg o polsko brzmiącym nazwisku. Największą ciekawostką dotyczącą Corentina jest fakt, iż jest on dyrektorem handlowym w.. Decathlon International. Ciekawe czy będzie startować na deskach Orao i latawcach HQ4. A może jak zostanie wybrany, to na zawodach odbędzie się premiera latawców Orao?

5. Oswald Smith
Nie da się ukryć, Oswald w zeszłym roku był bardzo poważnym przeciwnikiem. Latający na Airushach kitesurfer z RPA, na spocie w Capetown czuje się jak w domu. Z pewnością w tym roku da emocjonujący pokaz umiejętności!

6. Serin Paul
Utalentowany, latający dla F-One francuz. Niech o jego doświadczeniu i zdolnościach świadczą zdobyte tytuły 1st French Championship 2014, 1st French Championship 2013, 1st French Junior Championship 2011, 1st French Junior Championship 2010. Ciekawi jesteśmy co pokaże na KOTA!

7. Hayden Jonas
Kolejny mieszkaniec RPA. Zapalony motocyklista oraz team rider Ocean Rodeo. Dla młodego kitesurfera będzie to debiut na KOTA i mamy nadzieję, że zostanie wytypowany do startu1 W tym roku Ocean Rodeo zaprezentował unikatowy materiał Aluula, jesteśmy ciekawi czy Hayden wystartuje na latawcu uszytym właśnie z tego materiału.

8. Mostafa Abbas
Chyba pierwszy w historii KOTA egipski kitesurfer. Można by powiedzieć „nareszcie”. W końcu Egipt słynie z cudownych spotów, więc powinno być z tego regionu masa fantastycznych zawodników. Powodzenia Mostafa!

9. Matthew Petter-Bowyer
Kolejny mieszkaniec RPA. Matthew na codzień jest prywatnym pilotem awionetek. Po godzinach natomiast to sponsorowany przez Cabrinhe i Neil Pride.

10.

Dodaj komentarz