Home » News » Ostatnia wrzuta filmów promo KOTA2020

Ostatnia wrzuta filmów promo KOTA2020

Tym razem jest to ostatnia wrzuta. Nie wstawiliśmy niestety wszystkich, które byśmy chcieli wstawić. Dlatego też w tym „odcinku” wybraliśmy same perełki.

1. Jakub Kapturski
Prawdziwa wisienka na torcie! 14-latek z Polski. Drugi rodak zgłoszony do zawodów! Wiemy, że lata na Core i Su-2 i bardzo mocno trzymamy za niego kciuki!

2. Steven Akkersdijk
Holender od Core to prawdziwa petarda tych zawodów. W poprzedniej edycji pokazał, że big air traktuje bardzo poważnie. Nie możemy doczekać się jego występu w edycji 2020!

3. Joshua Emmanuel
Kolejna legenda zawodów KOTA. Mieszkaniec RPA, który katuje Cape Town codziennie. Dalej na Core i dalej hardcore!

4. Marc Jacobs
Latający dla Northa Nowozelandczyk. Patrząc po jego filmie wydaje się być w bardzo dobrej formie!

5. Max Tullet
Najmłodszy zawodnik na KOTA chyba w historii zawodów! Zaledwie 10-letni Brytyjczyk zamierza walczyć z kitesurferami, którzy mają więcej lat doświadczenia niż Max życia. Bardzo mocno mu kibicujemy!

6. Lorenzo Casati
Kolejny 14-to latek, tym razem z Hiszpanii. Latający dla Duotone młodzieniec zamierza pokazać co potrafi nowe pokolenie! Czekamy niecierpliwie!

7. Michael Mac Donald
25 latek z RPA, aktualny rekordzista Woo z ponad 33 metrowym skokiem! Człowiek, który poświęcił się stricte big air. Instruktor kite i właściciel całkiem fajnego kitebloga

8. Bouillot Angely
Pierwsza kobieta na KOTA! Jeśli się dostanie do zawodów, to będziemy mieć historyczny moment! Piękna 31-latka z Francji potrafi kręcić zapierające dech w piersiach megaloopy. Angely już w zeszłym roku starała się dostać na zawody. Mamy nadzieję, że latająca na Core kitesurferka tym razem będzie mieć szanse pokazać swoje umiejętności w Cape Town!

Pozostałe filmy zgłoszone do KOTA2020 możecie obejrzeć na stronie:

https://www.redbull.com/za-en/events/red-bull-king-of-the-air/red-bull-king-of-the-air-video-submissions

Zgłoszenia zostały już zamknięte, czekamy teraz na wybór 14 śmiałków, którzy zmierzą się za kilka miesięcy w Cape Town. Zaskakujące, że nie było wśród zgłoszonych filmu Kevina Langeree. Czyżby kilkukrotny zwycięzca KOTA nie planował startować? A może jako zwycięzca wchodzi awansem?

Dodaj komentarz